All for Joomla All for Webmasters

Am cucerit Banatul!!!!!!

Astazi s-a incheiat turneul zonal de fotbal la categoria U13 de la Timisoara!In urma meciurilor jucate echipa noastra a reusit sa se impuna atat in jocurile din grupa cu Viitorul Oradea scor 2-1(Iacob si Radulescu) si cu CS Hunedoara scor 1-0 (Iacob)cat si in finala turneului cu ASU POLI Timisoara cu scorul de 2-1(Gaşpăr Florin si Foresti Vicenzo). Drept urmare echipa noastra,antrenata de domnul director Staicu Alin ,s-a calificat la faza finala la care vor mai participa inca 7 echipe la fel si ele castigatoare de turnee zonale(Luceafarul Cluj,LPS Tg Jiu,Prosport Academy Bucuresti,CSA Steaua Bucuresti,Corona Brasov,Academia Hagi ) Felicitari copiilor si antrenorilor si consideram ca am facut doar un pas inainte spre ceea ce dorim cu adevarat!Succes in continuare!

Lotul echipei CSS Craiova: Maxim Alexandru, Borgete Albert, Oane Raul, Banut Andrei, Gaspar Florin, Iacob Liviu, Bacriu Mario, Radulescu Patrik, Vlad Eduard, Uliu Adrian, Oprea Robert, Foresti Vicenzo, Anuta Darius, Popa Rares, Salaheldin Ahmad.

Antrenor: Staicu Alin

Leave a Comment

(required)

(required)